Informacje Prasowe

March 31, 2017

Korzyści z własnej produkcji suchego lodu

March 31, 2017

Zamawianie suchego lodu online

March 30, 2017

Urządzenia do wydmuchiwania suchego lodu AscoJet posiadają kilka rewolucyjnych i opatentowanych rozwiązań, które pozwalają na ciągła pracę bez ryzyka zamrożenia systemu dozującego. Duże zasobniki suchego lodu to kolejny atut maszyn AscoJet.

Maszyny wykonane są z najwyższej jakości przetestowanych materiałów, dzięki temu okres pracy maszynami jest znacznie dłuższy niż...

March 23, 2017

Szanowni Państwo.

Oferujemy całkowicie niezobowiązującą prezentację w Państwa przedsiębiorstwie w dogodnym dla Państwa terminie. Prezentacja prowadzona przez przedstawiciela naszego serwisu dostarczy Państwu informacji niezbędnych do podjęcia decyzji o zastosowaniu technologii czyszczenia strumieniem suchego lodu w Waszym przedsiębiorstwie.

Pokażemy, jak w Państwa fi...

March 20, 2017

Zamiast do kruszenia powierzchni używać twardych materiałów ściernych (uszkadzając ją przy tym), w tej metodzie używa się suchego lodu przyspieszanego do prędkości naddźwiękowej, wywołując na czyszczonej powierzchni minieksplozje usuwające niepożądane substancje z podłoża.

Jeżeli chcesz poznać wszystkie szczegóły techniczne, odwiedź stronę ascoco2.pl temat Jak działa...

March 6, 2017

Maszyna ASCOJET Combi blaster 1708 w której zastosowano możliwość na korzystanie z dodatkowego medium zwiększając agresywność w trakcie czyszczenia.  Takie rozwiązanie pozwala na czyszczenie tylko suchym lodem lub suchym lodem w połączeniu z dodatkowym medium (np sproszkowanym szkłem).

Specyfikacja;
System wydmuchu: Dwuwężowy
Medium czyszczące: suchy lód granulat fi 3...

March 3, 2017

Posiadanie przez naszych pracowników certyfikatów tematycznych, zwiększa gwarancję wysokiej jakości usług.

Zapewnienie dobrej obsługi naszych klientów, to cel do którego nieustannie dążymy.

Czy to będzie serwis czyszczenia, wynajem maszyn, czy też zakup maszyn, nasi pracownicy zawsze pomogą wybrać i dopasować najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.


Dzięki takiemu pod...

March 3, 2017

Precyzyjne czyszczenie bez wyłączania skraca proces i redukuje przestoje.

Nagromadzenie farby drukarskiej i smaru na maszynach drukarskich może powodować problemy w wyosiowaniu i wysoki odsetek odrzutów. Dodatkowo zatkanie szczelin odpowietrzających i nagromadzenie materiału na innych komponentach może skutkować zmniejszeniem prędkości drukowania. Użycie tradycyjnych...

March 2, 2017

Czyszczenie suchym lodem odbywa się po wcześniejszym omówieniu warunków wykonania i terminu usługi czyszczenia. W naszej pracy kierujemy się zasadą, według której serwis czyszczenia powinien odbywać w czasie odpowiednim dla usługobiorcy. ​ Ponadto oferujemy; Atrakcyjne ceny świadczonych usług. Wysokie kwalifikacje pracowników. Terminy wykonywania usługi czyszcze...

March 1, 2017

Wydmuchiwanie suchego lodu jest metodą czyszczenia powierzchni, podobnie jak czyszczenie piaskiem, sodą lub perełkami, w której środek czyszczący jest przyspieszany w strumieniu sprężonego powietrza.

Please reload