Informacje Prasowe

May 30, 2017

Wydmuchiwanie suchego lodu to nie tylko proces czyszczenia, to także pakiet kompletnych rozwiązań.

Ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie wydmuchiwania suchego lodu i bardzo zmotywowany zespół doprowadziły technologię wydmuchiwania suchego lodu firmy ASCO do miejsca światowego lidera.

Pod marką ASCOJET kierujemy się filozofią ASCO w celu zapewnienia kompletnych i ind...

May 30, 2017

Dzięki naszemu serwisowi wypożyczalni, możesz wybrać sposób, w jaki wynajmiesz sprzęt do czyszczenia suchym lodem.
Czy chcesz wynająć maszynę na czas przestoju produkcji, czy po prostu chciałbyś zakupić maszynę ale wcześniej chcesz przetestować technologię we własnym zakresie,  my pomożemy właśnie Tobie dopasować się do Twoich preferencji.

Opcje wynajmu:
I - Wynajem...

May 17, 2017

Letnia Środa to promocja, w której w każdą środę od 17.05.2017 r. do 31.05.2017 r. możesz zamówić GOTOWE ZESTAWY WYSYŁKOWE w wyjątkowych cenach.

Zakup suchego lodu on-line na poziomie paczek - www.suchylod.net

Odwiedź nasz sklep internetowy i sprawdź ofertę promocyjną!

May 15, 2017

Aby osiągnąć pewną skuteczność czyszczenia, potrzebne jest odpowiednie ciśnienie oraz wydajność sprężonego powietrza - średnie wartości to, ciśnienie robocze (7 bar),  zużycie powietrza (5m³/min.). Ogólnie rzecz biorąc, im większa wydajność tym bardziej skuteczne stają się maszyny do czyszczenia strumieniem suchego lodu.

Maszyny AscoJet projektowane są tak aby w pełni...

May 12, 2017

Czyszczenie suchym lodem zastępuje tradycyjne czyszczenie środkami chemicznymi maszyn i urządzeń. Jest to technologia, która nie zanieczyszcza powietrza i gruntu. Nie powoduje uszczerbku na zdrowiu poprzez wdychanie chemicznych oparów w trakcie czyszczenia środkami chemicznymi.

May 8, 2017

Zapraszamy do korzystania z serwisu zakupowego online - szybko, tanio i bezpiecznie.

Jeśli wynająłeś maszynę do czyszczenia suchym lodem na czas przestoju produkcji, czy po prostu zakupiłeś maszynę i potrzebujesz suchego lodu, tu złożysz w szybki sposób zamówienie a my w szybki sposób go dostarczymy do Ciebie!

W serwisie zakupowym online, możesz kupić także suchy lód g...

Please reload