Informacje Prasowe

August 18, 2017

Suchy lód powstaje w procesie przetwarzania z ciekłego dwutlenku węgla w ciało stałe, tzn. jest zestalonym dwutlenkiem węgla, który w procesie technologicznym zamieniany jest w ciało stałe o temperaturze -78,5°C. Poprzez sprężanie i prasowanie powstaje suchy lód w postaci bloków lub granulatu.

Produkcja granulatu suchego lodu - Granulator P28 o wydajności produkcyjnej...

August 3, 2017

Turbiny parowe posiadają najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące dopuszczalnej zawartości zanieczyszczeń w całym systemie wodno-parowym bloku energetycznego.

Na powierzchni łopatek turbin znajdziemy zanieczyszczenia w postaci tlenku miedzi, tlenku żelaza, fosforany i krzemionki.

Bloki energetyczne ich części wykonane są ze stali stopowej, ponieważ osadzanie się zw...

August 3, 2017

Dzięki naszemu serwisowi wypożyczalni, możesz wybrać sposób, w jaki wynajmiesz sprzęt do czyszczenia suchym lodem.
Czy chcesz wynająć maszynę na czas przestoju produkcji, czy po prostu chciałbyś zakupić maszynę ale wcześniej chcesz przetestować technologię we własnym zakresie,  my pomożemy właśnie Tobie dopasować się do Twoich preferencji.

August 3, 2017

Oferujemy kompletne i całkowite rozwiązania dla zastosowań czyszczenia suchy lodem i produkcji suchego lodu  – nasi pracownicy zawsze pomogą wybrać i dopasować najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Producenci urządzeń do produkcji i wydmuchiwania suchego lodu wiele obiecują, ale tylko maszyny firmy Asco mogą zaoferować konsekwentnie najwyższą jakość.

Maszyny do czy...

August 2, 2017

Nasz serwis świadczy usługi takie jak;


√  Wynajem maszyn i urządzeń do czyszczenia suchym lodem z opcją zakupu suchego lodu.

√  Usługa czyszczenia strumieniem suchego lodu.

√  Prezentacja maszyn do czyszczenia marki ASCO.

√  Szkolenia przyszłych użytkowników maszyn.

Please reload