Maszyna do produkcji suchego lodu Dry Ice Pelletizer P 28

04/04/2018

Maszyna do produkcji suchego lodu Dry Ice Pelletizer P 28 to kompaktowe i wydajne urządzenie do produkcji granulatu suchego lodu w trzech różnych rozmiarach: 3 mm, 10 mm i 16 mm). (1/8, 3/8 , 5/8 cala). Maszyny do produkcji suchego lodu Dry Ice Pelletizer P 28 gwarantują zdolność produkcyjną na poziomie 280 kg / godzinę. Jak widać jest to maszyna do produkcji suchego lodu na małą skalę przemysłową do sprzedaży suchego lodu detalicznego i hurtowego. Maszyna Dry Ice Pelletizer P 28 pozwala na tworzenie średniej wielkości centrów produkcyjnych przy stałej pracy maszyny do produkcji suchego lodu.

 

Dane techniczne maszyny Dry Ice Pelletizer P 28

 

  • Dane techniczne: Wydajność produkcyjna: 280 kg/h +/- 5% przy ciśnieniu wejściowym ciekłego dwutlenku węgla 15-20 bar

  • Napięcie: 400 V / 50 Hz / 3Ph + PE (inne napięcia maszyny produkcyjnej realizowane są na zamówienie)

  • Maks pobór mocy: 5,6 kW

  • Ciężar maszyny produkcyjnej: 460 kg (z olejem hydraulicznym)

  • Ciężar maszyny bez oleju hydraulicznego: 440 kg

  • Przyłącze CO2: 1 gwint zewnętrzny BSP

  • Źródło ciekłego dwutlenku węgla: zbiornik magazynowy CO2 w fazie ciekłej o ciśnieniu (15-20 bar)

 

Maszyna do produkcji granulatu lodu Dry Ice Pelletizer P 28

 

Dry Ice Pelletizer P 28 to kompaktowa i wydajna maszyna przeznaczona do ciągłej produkcji suchego lodu. Maszyna Dry Ice Pelletizer P 28 gwarantuje wydajność produkcyjną na poziomie 280 kg granulatu suchego lodu w ciągu godziny. Granulator suchego lodu Asco P 28 zasilany jest przez potężny agregat hydrauliczny i można go uruchomić za naciśnięciem przycisku start. Wszystkie funkcje maszyny Dry Ice Pelletizer P 28 są sterowane przez sterownik PLC Siemens S7-1200 z ekranem dotykowym. Automatyczna kontrola temperatury oleju i procesu produkcyjnego pozwala na ciągłą i płynną produkcję natychmiast po uruchomieniu maszyny.

 

Produkcja suchego lodu maszyną Dry Ice Pelletizer P 28

 

Maszyny do produkcji granulatu suchego lodu Dry Ice Pelletizer P 28 wymagają zasilania ciekłym CO2 o ciśnieniu 15-20 barów i zasilania 400 V / 50 Hz / 3Ph + PE. Uruchomienie maszyny następuje po naciśnięciu przycisku, a wszystkie funkcje są kontrolowane przez wbudowany sterownik PLC. Produkcja suchego lodu w sposób ciągły to wydajność 280 kg / godzinę która z pewnością zaspokoi potrzeby rynku na dużym obszarze. Podczas procesu produkcyjnego suchego lodu dwutlenek węgla w stanie ciekłym jest wtryskiwany do komory śnieżnej, tłoczony a następnie wytłaczany przez hydraulicznie napędzany tłok. W minutę po naciśnięciu przycisku start następuje produkcja suchego lodu o średnicy; 3 mm, 10 mm oraz 16 mm - (1/8, 3/8 , 5/8 cala).. W celu zapewnienia ciągłej, niezawodnej pracy granulatora suchego lodu, temperatura oleju, poziomu oleju, czasu cyklu, czas wtrysku CO2, przeciążenia silnika są monitorowane przez niezawodny sterownik PLC Siemens S7-1200. Dzięki niezawodności maszyny Dry Ice Pelletizer P 28, produkcja suchego lodu może odbywać się bez przerw produkcyjnych.

 

Granulatory suchego lodu

 

Granulatory suchego lodu firmy Asco odznaczają się dużą wytrzymałością i bezawaryjnością. Ilość suchego lodu od ostatniego uruchomienia, ciśnienie na wlocie ciekłego CO2 oraz ciśnienie hydrauliczne są zawsze monitorowane i wyświetlane na ekranie dotykowym. Granulatory suchego lodu są standardowo wyposażone w płytę z wytłaczarką do granulatu o średnicy 3 mm. Opcjonalnie dostępne są płyty wytłaczające do produkcji granulatu o średnicy 10 mm i 16 mm. Maszyny produkcyjne Dry Ice Pelletizer P 28 są w pełni serwisowane a dostępność części gwarantuje bezawaryjną produkcję suchego lodu.

 

Wytłaczarki suchego lodu do maszyny Dry Ice Pelletizer P 28

 

 


Granulatory suchego lodu firmy Asco są standardowo wyposażone w płytę z wytłaczarką do granulatu o średnicy 3 mm. Opcjonalnie dostępne są na zamówienie płyty (widoczne na zdjęciu) wytłaczające granulat suchego lodu o średnicy 10 mm i 16 mm. 

 

 

 

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Google+
Please reload

Wyróżnione posty

Produkcja suchego lodu

March 26, 2018

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów