top of page

Cena czyszczenia suchym lodem

Bardzo trudno jest określić na odległość, jaka może być cena wykonania usługi czyszczenia suchym lodem. Cena czyszczenia zależy od wielu czynników, dlatego polecamy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów wykonywanych prac i ceny. Po dokładniejszym omówieniu szczegółów i określeniu w przybliżeniu zakresu prac oraz jesteśmy w stanie podać cenę. Tutaj jednak jedna uwaga. Cena czyszczenia suchym lodem ustalana ustnie lub mailowo może się zmienić, gdy na miejscu okaże się, że wykonanie usługi będzie z jakichś względów utrudnione lub przedłuży się w czasie poza ustalony termin.Należy pamiętać, że każde zlecenie jest inne, dlatego dla ustalenia ceny wolimy przyjechać na miejsce i ocenić zakres prac. Ustalić czas potrzebny do wykonania usługi czyszczenia oraz ilość suchego lodu, który jest potrzebny do wykonania usługi. Jak widać z powyższego, nie jesteśmy w stanie tego zrobić, nie znając szczegółów. Pragniemy jednak podkreślić, że jesteśmy elastyczni i po zapoznaniu się ze zdjęciami i omówieniu szczegółów telefonicznie lub mailowo jesteśmy w stanie wspólnie ustalić cenę według roboczogodzin, lub za całą usługę.


Dla określenia ceny wykonania usługi czyszczenia bierzemy pod uwagę:

  1. Stan podłoża oraz ilość i rodzaj zanieczyszczeń, które należy usunąć. Ma to zasadniczy wpływ na ilość suchego lodu potrzebnego do wykonania usługi.

  2. Czy na miejscu jest dostęp do sprężonego powietrza o odpowiednich parametrach? W przypadku gdy na hali (lub innym miejscu) jest brak sprężonego powietrza, będziemy zmuszeni dostarczyć sprężarkę mobilną o ciśnieniu roboczym: 7 - 10 bar. Wydajności powietrza: 3.7 - 6.2 m³/min oraz jakości powietrza wg. ISO-8573-1, Klasa 3, (punktu rosy około 5°C)

  3. Dostępność do powierzchni oczyszczanej lub poszczególnych elementów maszyn i taśmy produkcyjnej.

  4. Cena usługi czyszczenia zależy również od akceptacji zleceniodawcy poziomu wyczyszczenia: urządzeń technicznych, maszyn i urządzeń poddawanych czyszczeniu. Należy zauważyć, że w niektórych przypadkach nie da się przywrócić pierwotnego stanu, gdy konserwacja maszyny i czyszczenie nie było wykonywane systematycznie.

Wynajem maszyn do czyszczenia suchym lodem

wynajem maszyn do czyszczenia

Zanim zamówisz usługę czyszczenia, musisz wiedzieć, że jesteśmy w stanie wypożyczyć model urządzenia AscoJet 1701 na: 3, 7 dni lub 1 miesiąc. Wypożyczając u nas urządzenie do czyszczenia, jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednią ilość granulatu suchego lodu fi 3 mm. Zobacz – wynajem maszyn do czyszczenia

296 wyświetleń
logo_DRY ICE ZONE CZYSZCZENIE_SUCHYM_LODEM

Punkt sprzedaży Dry Ice Zone 05-090 Raszyn k Warszawy

ul. Słowikowskiego 41A ☎ +48 732 610 501

biuro@dryicezone.pl

Szybki kontakt: 730 898 868

poń-piąt od 9:00 do 17:00.

  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (MM) Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim.

W szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne.

bottom of page