Czyszczenie przemysłowe suchym lodem


Czyszczenie przemysłowe z wykorzystaniem suchego lodu zamawiane jest w momencie, gdy firma produkcyjna nie może sobie pozwolić na przestoje taśmy produkcyjnej. Są to zawsze bolesne straty finansowe dla firm przetwórczych. Zarówno dla przemysłu ciężkiego, jak i spożywczego. Utrzymanie ruchu oraz czystości urządzeń i maszyn jest priorytetowe wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie życie lub zdrowia konsumentów. Usuwanie odpadów poprodukcyjnych przebiega bardzo szybko. W trakcie czyszczenia suchym lodem korzystamy z niezawodnego urządzenia AscoJet 1701. Ze względu na to, że urządzenie jest popularne w każdej dziedzinie przemysłu, znajduje się u nas w ciągłej sprzedaży.W trakcie czyszczenia suchym lodem wykorzystuje się CO2 w postaci granulatu o średnicy fi 3 mm. Czyszczenie przemysłowe jest oparte na energii kinetycznej cząstek suchego lodu, szoku termicznym oraz sublimacji zestalonego dwutlenku węgla.


Czyszczenie suchym lodem

Jeszcze dwie dekady wstecz bardzo mało było wiadomo na temat czyszczenia suchym lodem ze względu na to, że nie była ona tak popularna jak obecnie. Nie było również tak bezproblemowego dostępu do granulatu suchego lodu. Dopiero firma Dry Ice Zone postanowiła uruchomić sprzedaż suchego lodu. Na samym początku sprzedaż odbywała się stacjonarnie. Po niedługim czasie po porozumieniu z firmami kurierskimi uruchomione zostały dostawy suchego lodu kurierem na terenie całego kraju. Obecnie zakup suchego lodu nie stanowi żadnego problemu dlatego coraz więcej powstaje firm usługowych posiadających w ofercie czyszczenie przemysłowe suchym lodem.


Czyszczenie przemysłowe suchym lodem, wykonywane jest na halach produkcyjnych, podczas produkcji. Czyszczenie zestalonym dwutlenkiem węgla znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie oczyszczana powłoka narażona jest na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. W trakcie czyszczenia nie powstają odpady wtórne, które trzeba by utylizować. Dzięki temu taka forma czyszczenia zalecana jest przez Wspólnotę Unii Europejskiej ze względy na to, że dwutlenek węgla zaprzęgnięty jest ponownie do „pracy” zanim trafi do atmosfery.


Wynajem maszyn do czyszczenia suchym lodem


Czyszczenie suchym lodem jest naszą usługą podstawową niemniej jednak prowadzimy również sprzedaż urządzeń do czyszczenia firmy Asco. Dla osób lub przedsiębiorstw, które chcą się przekonać o niezawodności tego typu urządzenia, prowadzimy również wynajem maszyn do czyszczenia suchym lodem. Zanim kupisz urządzenie lub zamówisz usługę czyszczenia, sprawdź naszą ofertę: wynajem maszyn do czyszczenia suchym lodem.

Jesteśmy w stanie wynająć urządzenie do czyszczenia AscoJet 1701 na okres:

  • 3 dni.

  • 7 dni

  • 1 miesiąc.

Dodatkowo zapewniamy na okres wynajem odpowiednie dostawy granulatu suchego lodu wykorzystywanego do czyszczenia. Sprawdź nas.

16 wyświetleń
logo_DRY ICE ZONE CZYSZCZENIE_SUCHYM_LODEM

Punkt sprzedaży Dry Ice Zone 05-090 Raszyn k Warszawy

ul. Słowikowskiego 41A ☎ +48 732 610 501

biuro@dryicezone.pl

Szybki kontakt: 730 898 868

poń-piąt od 9:00 do 17:00.

  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (MM) Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim.

W szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne.