top of page

Usługa czyszczenia suchym lodem

Następne wyzwanie przed nami. Tym razem będziemy wykonywać czyszczenie w Katowicach. Pojawimy się s powrotem w firmie dopiero na koniec tygodnia. Tego typu usługę wykonujemy w różnych częściach naszego kraju, dlatego czasami nie ma nas w domach parę dni lub nawet tydzień. Nie traktujemy tego jako rozłąkę, ale jak przygodę. Tak naprawdę to każde czyszczenie jest wyzwaniem i nigdy nie wiadomo co się w trakcie wykonywanej usługi może się stać. Czasami jadąc na dwa dni do firmy, w której będziemy wykonywać usługę, zostajemy perę dni dłużej.


Tak naprawdę sporo osób nie wie dokładnie, jak wygląda czyszczenie suchym lodem. Po pierwszym dniu, właściciele firmy bardzo często decydują się na przedłużenie umowy i kontynuowanie prac.Maszyna do czyszczenia suchym lodem już jest załadowana do auta tak samo kontener, w którym dostarczamy suchy lód. Należy pamiętać, że podejmując się wykonania usługi, zapewniamy również dostawy suchego lodu fi 3 mm na miejsce prowadzonych prac. Tak samo zapewniamy dostawy granulatu suchego lodu do firm, które zakupiły u nas urządzenie do czyszczenia suchym lodem.Na zdjęciu sprawdzająca się w każdych warunkach urządzenie do czyszczenia suchym lodem AscoJet 1701. Wykorzystując dodatkowe oprzyrządowanie w formie dysz płaskich lub okrągłych jesteśmy w stanie dotrzeć do niemal każdego zakamarka taśmy produkcyjnej. Zawartość zbiornika granulatu suchego lodu około: 23 kg (50,7 funta) pozwala na czyszczenie ciągłe przy jednym zasypaniu granulatu do 30 minut. Ciśnienie nadmuchu granulatem suchego lodu: 0 - 10 bar (0 - 145 psi) Zużycie suchego lodu w zależności od ustawienia podajnika: 25 - 80 kg/h.


Zalety czyszczenia suchym lodem


Podczas czyszczenia maszyn, taśmy produkcyjnej, podajników nie trzeba ich demontować na czas wykonywania usługi czyszczenia. Granulat suchego lodu podczas czyszczenia z łatwością dociera do najdrobniejszych szczelin oraz trudno dostępnych miejsc. Operator wykonujący usługę posiada na wyposażeniu odpowiedniej długości dysze i jest w stanie dotrzeć do najmniejszych zakamarków. Czyszczenie linii produkcyjnej wykonywane jest bardzo szybko. Żadna z używanych do tej pory technologii czyszczenia przy użyciu detergentów lub rozpuszczalników nie jest w stanie dorównać technologii czyszczenia strumieniem suchego lodu.


Brak uszkodzeń podczas czyszczenia


Urządzenia do czyszczenia suchym lodem zostały opracowane tak, aby można było regulować ciśnienie sprężonego powietrza oraz ilość podawanego granulatu suchego lodu fi 3 mm. Dzięki takim możliwościom operator wykonujący usługę jest w stanie dostosować strumień suchego lodu, uwzględniając trwałość powierzchni oraz ilość zalegających zanieczyszczeń. Możliwość regulacji parametrów urządzenia pozwala na wykonanie czyszczenia delikatnych powierzchni bez ich uszkodzenia.Czyszczenie bez środków chemicznych


W trakcie czyszczenia suchym lodem nie używa się żadnych środków chemicznych, rozpuszczalników i detergentów. Suchy lód w trakcie czyszczenia sublimuje, przekształcając się w gaz, dlatego nie pozostają po nim żadne odpady, które trzeba utylizować.


Wynajem maszyn do czyszczenia suchym lodem

Zanim zamówisz usługę czyszczenia, musisz wiedzieć, że jesteśmy w stanie wypożyczyć model urządzenia AscoJet 1701 na: 3, 7 dni lub 1 miesiąc. Wypożyczając u nas urządzenie do czyszczenia, jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednią ilość granulatu suchego lodu fi 3 mm. Zobacz – wynajem maszyn do czyszczenia

16 wyświetleń
logo_DRY ICE ZONE CZYSZCZENIE_SUCHYM_LODEM

Punkt sprzedaży Dry Ice Zone 05-090 Raszyn k Warszawy

ul. Słowikowskiego 41A ☎ +48 732 610 501

biuro@dryicezone.pl

Szybki kontakt: 730 898 868

poń-piąt od 9:00 do 17:00.

  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (MM) Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim.

W szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne.

bottom of page